ارتباط بین شبكه ای با TCP/IP

مطالب دیگر:
📗دانلود فایل ورد Word پروژه کاربرد حسابداری مدیریت در موقعیت استراتژیک📗دانلود فایل ورد Word پروژه سلول های خورشیدی و مواد تشکیل دهنده سلول های خورشیدی📗تحقیق معامله به قصد فرار از دين📗تحقیق قواعد حقوقی حاکم بر تعدیل قرارداد📗مقاله كدام مقاله را دركدام جورنال منتشر كنيم؟📗تحقیق مالکیت زمانی time share📗دانلود فایل ورد Word جستجوی بهترین معیار ارزیابی عملکرد مالی در بازار سرمایه ایران به تفکیک صنعت و اندازه📗روش تدریس عربی (گزارش تخصصی)(۱۸صword)📗تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک(ربات , بانک شماره تلگرام و...)📗تأثیر تفکر نهادی بر رضایت و اعتماد مشتریان بانک(تعداد صفحات:17)📗151- انتخاب گزینه محل سد برروی پی های مسئله دار از نوع خش لغزه (Slican side)📗152-مروری بردیوار آب بند بتن پلاستیك سد كرخه با تأكید بر كیفیت اتصال بین پانلهای دیوار📗153- ارزیابی ویژگیهای هیدرودینامیكی یك سازند كربناته در ساختگاه سد تنگ شمیران ایلام📗شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر تاخیرات پروژه های عمرانی در شهرداری کلان شهر اهواز(تعداد صفحات:21)📗ترفندهای ریجستری📗154- عملكرد پروژه آب بند سد شهید عباسپور📗155-بررسی وضعیت فرسایش و رسوبگذاری در سد زاینده رود📗156-بررسی پتانسیل فرار آب در سازندهای كارستی مخزن و تكیه گاه سد میرزای شیرازی📗157- شناسایی ماهیت ترك پایه ١٨ سد سفیدرود📗158- برخی ملاحظات در ارزیابی پایداری دینامیكی سدهای خاكی
ارتباط بین شبكه ای با TCP/IP|47056210|von|bf|وی اُ|
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : ارتباط بین شبكه ای با TCP/IP

این محصول در قالب فایل word و در 17 صفحه تهیه و تنظیم شده است


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم5/644 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل

توجه :

شما می توانید با خرید این محصول فایل " قلق های پایان نامه نویسی (از عنوان تا دفاع)" را به عنوان هدیه دریافت نمایید.

چكیده:

تبادل داده امروزه یكی از بخش های مهم كار با كامپیوتر است. شبكه های موجود در دیسا داده هایی مربوط به موضوع های متفاوت از جمله شرایط جوی، وضعیت تولید و ترافیك هوایی را جمع آوری می كنند. گروه هایی فهرست پست الكترونیكی ایجاد می كنند تا بدین ویسله از داده های مشترك استفاده شود. علاقمندان به كامپیوتر برنامه ها را بین خود مبادله می كنند. در دنیای علم، شبكه های داده ای امری ضروری است. زیرا اجازه می دهد كه دانش پژوهان برنامه و داده های خود را برای پردازش به ابر كامپیوترها بدهند، سپ نتایج پردازش را دریافت كنند و یا اطلاعات علمی را با همكاران خود تبادل كنند.

متأسفانه بیشتر شبكه ها هر یك از اجزای مستقلی هستند و به شكلی ایجاد شده اند كه بتوانند فقط نیازهای یك گروه خاص را برآورده كنند. معمولاً كاربران، فن آوری سخت افرادی را انتخاب می كنند كه بتوانند مشكلات ارتباط داده ای خود آن ها را حل كند. مهم تر از آن، غیر ممكن است كه بتوان یك شبكه عمومی را از یك فن آوری سخت افزاری منفرد ساخت، زیرا شبكه ای كه بتواند به تنهایی قابل استفاده برای همه نیازها باشد، وجود ندارد. عده ای از كاربران نیاز به یك شبكه با سرعت بالا برای اتصال ماشین ها دارند، اما اینگونه شبكه ها نمی توانند به صورتی گسترش یابند كه فواصل طولانی را سرویس می دهند. تعدادی دیگر متقاضی شبكه با سرعت پائین ولی با فواصل طولانی برای ارتباط ماشین ها هستند.

اخیراً فن آوری جدیدی ایجاد و توسعه یافته است كه این امكان را می دهد تا تعداد زیادی از شبكه ها را در فواصل متفاوت به یكدیگر متصل و به صورت هماهنگ عمل كند. نام فن آوری جدید، ارتباط بین شبكه ای (Internet یا Internet working) است و ساختارهای زیرین سخت افزاری متعدد و متنوعی را با اضافه كردن ارتباط فیزیكی ویك سری قواعد جدید با یكدیگر مطابق می سازد.

«فهرست مطالب»

چكیده

فصل اول: مفهوم ارتباط بین شبكه ای و مدل معمار آن

مقدمه

1-1- اتصالات در رده كاربرد

1-2- اتصالات در رده شبكه

1-3- مشخصات ارتباط بین شبكه ای

1-4- معماری ارتباط بین شبكه ای

1-5- خلاصه

فصل دوم: خلاصه ای از وابستگی های پروتكل

مقدمه

2-1- وابستگی های پروتكلی

2-2- دست رسی برنامه های كاربردی

1-2- خلاصه

مراجع


"