مفهوم برنامه‌ریزی بر طراحی

مطالب دیگر:
📃پاورپویینت مدل های آموزش بهداشت در مدارس📃نمونه سوالات ارشد پرستاری با پاسخ تشریحی سال 98- 97📃نمونه سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی سال 96-97📃نمونه سوالات ارشد اتاق عمل با پاسخ تشریحی سال 97- 96📃پاورپوینت سدهای لاستیکی همراه با شکل و تصاویر📃پاورپوینت کارت اعتباری چیست📃پاورپوینت روش مسیر بحرانی📃نمونه سوالات کنکور ارشد فیزیک پزشکی با پاسخ تشریحی سال 97-98📃پاورپوینت کتاب بررسی مسائل اجتماعی ايران ( گروه مؤلفان)📃پاورپوینت استعاره های جدید مدیریت📃پاورپوینت سازمان ارگانیک📃پاورپوینت فن ارزیابی و بازنگری برنامه📃یک سری نمونه سوال امتحانی تشریحی پایان ترم درس هيدرولوژی مهندسی📃پاورپوینت نشانه های خدا در آفرینش📃پاورپوینت مصحف حضرت فاطمه📃پاورپوینت رویداد مباهله چیست📃پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ایوب در ترکیه📃پاورپوینت تحلیل آپارتمان مسکونی سپهر📃پاورپوینت تحلیل سرپناه پارچه ای سازه Abeer Seikaly📃پاورپوینت تحلیل مسجد Sancaklar حس عبادت در زیرزمین
مفهوم برنامه‌ریزی بر طراحی|47056223|von|bf|وی اُ|
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : مفهوم برنامه‌ریزی بر طراحی

پایان نامه کارشناسی با موضوع مفهوم برنامه‌ ریزی بر طراحی در قالب 8 بخش و 45 صفحه فرمت ورد به بررسی این موضوع می پردازد


مشخصات فایل
تعداد صفحات45حجم0/45 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل

پایان نامه کارشناسی با موضوع " مفهوم برنامه‌ ریزی بر طراحی "

فصل اول : مفهوم برنامه‌ریزی بر طراحی

فصل دوم : ابعاد مختلف طراحی و مفاهیم آن

فصل سوم : عوامل مؤثر در طراحی معماری و صورت عقلانی طرح

فصل چهارم : شناخت اجزای پروژه، مقدمه طراحی است

فصل پنجم : طراحی و معماری

فصل ششم : بررسی ارزش‌های فضایی در گزینه‌های طرح

فصل هفتم : ارزیابی تركیب و ارزش‌های بصری و ادراكی در گزینه‌های طرح

فصل هشتم : توسعه‌ گزینه‌ها، ارزیابی و تكمیل طرح

پیشگفتار : انسان برای انجام پیش‌اندیشه‌ی کارها، نیاز به «تفکر» و «طرح‌ریزی» دارد و همچنین، برای ساختن همه‌ی مصنوعات بزرگ و کوچک مورد نیاز خود، نیازمند «تفکر»، «تصور» و «طراحی کردن» است. «طراحی»، وسیله‌ی ساختن، آبادانی و تمدن است.

ما می توانیم با استفاده از قدرت «حافظه» و «تخیل»، آن چه را که قبلاً دیده‌ایم «تجسم» کنیم و نیز می توانیم به کمک «تفکر» و «تخیل» و «قدرت خلاقیت»، درباره‌ی آن چه که «ممکن است باشد» تعمق کنیم و تصویری از آن چه که می تواند باشد، مجسم سازیم و آن را ترسیم نموده، با دیگران در میان بگذاریم.

طراحی تلاشی اندیشمندانه، خلاقانه است که از تفکر، شروع و به ارائه‌ی محصولی زیبا، کارآمد و اصیل ختم می‌شود. و طرح نهایی همیشه عمق اندیشه و بصیرت طراح را در خود باز می تاباند و حکایتگر عمق و سلیقه‌ اوست.


"